Get Adobe Flash player

✨ Що з чого складається? Стілець складається зі спинки, сидіння, ніжок. Сорочка складається з рукавів, коміра, кишень, гудзиків.

 ✨ Хто ким був раніше? Курочка була раніше курчам, а ще раніше яйцем. Риба була раніше мальком, а ще раніше ікринкою. Яблуко було раніше квіточкою.

 ✨ Що спільного? Що спільного може бути у яблука і кубика? Вони обидва можуть бути червоними. Що спільного у ялинки і кактуса? У них є голки. Що спільного у пташки і літака? У них є крила.

 ✨ Що станеться, якщо … Що станеться, якщо не закрити холодильник? Що станеться, якщо залишити ввімкненою воду? Вислухайте відповіді дитини. Деяким ви здивуєтеся самі. Така гра розвиває мислення малюка.

 ✨ Один – багато. Стілець – стільці, лікар – лікарі, людина – люди.

 ✨ Назви ласкаво. Кіт – котик, будинок – будиночок, машина – машинка.

 ✨ Я знаю п’ять імен. Дитина плескає в долоні – Таня, Софія, Богдан, Даня, Тіма. Називати можна не тільки імена – назви тварин, квітів, види посуду, меблів і т.д.

 ✨ Узагальнюємо. Ви називаєте: береза, дуб, клен. Дитина повинна узагальнити – це дерева. Чашка, ложка, виделка – це посуд. Літак, вертоліт, дирижабль – це транспорт (уточнюємо: повітряний).

 ✨ Антоніми. Найвищий – найнижчий, важкий – легкий, вгору – вниз, чорний – білий.

 ✨ Асоціації. Називайте дитині предмет, а вона придумує асоціації, які у неї виникли з цим предметом. Наприклад: стакан – скло, білка – горішки, зайчик – морквина, льотчик – літак, книга – картинки.

 ✨ Консервуємо. Скажіть дитині, що у вас є трилітрова банка, в яку ви будете консервувати всі слова на букву М, наприклад: малина, машина, моль, морква, магазин, міна, морозиво.

 ✨ Що зайве? Мама каже: «В саду ростуть: яблуко, персик, бегемот, малина». Дитина називає зайве або плескає в долоні, коли почує зайве слово.

 ✨ Я бачу щось … Я бачу щось червоне – відшукуємо очима всі червоні предмети і називаємо їх. Можна змагатися – хто побачить більше червоних (зелених, круглих) предметів.

 ✨ Загадуємо слово. Малюк загадує будь-яке слово. Мама за допомогою навідних запитань намагається дізнатися – що це. Наприклад: воно їстівне? У нього є крила? Його любить їсти зайчик? Потім міняємося місцями.

 

Організація харчування-трьохразове:

  • вартість – до 3-х років – до 31.00 грн.
  • з 3-х до 7-и років –          до 46.35 грн.

 Встановлено оплату за харчування дітей дошкільного віку (батьківську плату) згідно рішення Вараської міської ради від 01.02.2018р №1 Про організацію харчування учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти міста Вараш на 2018рік” п. 5 ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту» у розмірі  50 відсотків  від  вартості  харчування на одну дитину в день:

 діти до трьох років               –  до 18.60 грн.

 діти з трьох до семи років   – до 27,81 грн.

Батьківську плату вносити щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який  вноситься  плата.

Розмір плати зменшується на 50%для батьків , у сім’ях яких троє і більше дітей.

Безкоштовне харчування: діти, батьки яких є учасниками бойових дій АТО, осіб та добровольців, що безпосередньо приймали участь в АТО; дітей із сімей переселенців; дітей із сімей військовослужбовців, померлих під час проходження служби.

Порядок оплати за харчування.

Одержувач:Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради      Код ЄДРПОУ: 04590731   Банк отримувач:  УДКСУ у м. Вараш     МФО: 833017

Оплата за  ДНЗ (0611010)    –  розрахунковий рахунок:    31555253147842

Призначення платежу:

–  батьківська плата  за   ДНЗ № __ група № __,  від  (П.І.Б.) за дитину (П.І.Б);

 

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється згідно електронної черги.

Для зарахування дитини в заклад дошкільної освіти необхідно надати:

-  особисту заяву одного з батьків про виділення місця в заклад дошкільної освітиі;

- копію свідоцтва про народження дитини;

- медичну довідкуф-086-1\0;

- медичну довідку Ф 063\0 (копія)

-  для дітей, які не мають щеплень - довідку з медичного закладу з рішенням (висновком) лікувально-консультативної комісії про можливість відвідування закладу дошкільної освіти );

-довідку про відсутність контакту з інфекційними хворими.

Для зарахування дитини в інклюзивну групу додатково подається висновок  ІРЦ м. Вараша.

 

Архів публікацій

<< < січня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31