Get Adobe Flash player

 Інтегроване заняття з використанням інноваційних технологій в І молодшій групі на тему "Веселий Сніговик" провела вихователь Чміль Н.А.

Детальніше...

15 лютого 2019 року в закладі дошкільної освіти «Веселка» відзначали свято Стрітення.

   Музичний керівник Шульгач Т. С. та вихователь старшої групи Брой А.М ознайомили дошкільнят з історією святкування свята, народними звичаями та обрядами. В народі це свято означає зустріч Зими з Весною. Якщо Зима переможе, то довго ще буде холодно, а якщо красуня Весна візьме гору, то поверне нам тепло. Протистояння Зими та Весни відбулося в іграх-змаганнях та веселих піснях. Із цього двобою Весна вийшла переможницею, звичайно ж, завдяки підтримці наших вихованців. Діти виконували таночки, водили хороводи, співали пісні та грали в цікаві ігри.  А на закінчення святкової програми - Весна пригостила всіх присутніх  обрядовим печивом – «жайворонками».       

  Свято подарувало всім гарний та веселий настрій.

Детальніше...

У нашому дошкільному закладі однією з традиційних форм оpганізації активного відпочинку дітей стало проведення свят і розваг на воді. Участь у святах і розвагах допомагає дітям глибше усвідомити значення систематичних вправ у плаванні для досягнення бажаних результатів, формує їхній інтерес до регулярних занять плаванням.

7.02.2019 р. для дітей старшого дошкільного віку інструктор з фізичного виховання Неля Данилівна Петрук  організувала та провела спортивне свято в басейні "Подорож на Північ". І діти, і дорослі стали активними учасниками театралізованого дійства, в якому естафети, ігри та змагання створили у дітей радісний, піднесений настрій,  дошкільнята отримали задоволення від рухової діяльності у воді.

Детальніше...

 

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням. Цікаві  сценарії, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітям та батькам.

Детальніше...

За доброю традицією 19 грудня до малечі нашого дошкільного закладу завітав Святий Миколай з подарунками . Діти  гарно підготувались до свята: співали пісні, розповідали вірші, продемонстрували незвичайні таночки,а веселило та застерігало всіх від необдуманих вчинків чортенятко Ася. Малята поділилися  своїми бажаннями, розповіли про свої успіхи та обіцяли і надалі  бути слухняними та успішними, щоб і в наступному році отримати подарунок...

 

Детальніше...

                                              Журливо музика заграла,
                                               І закружило в вальсі листя.
                                               В країну осінь завітала,
                                                                                                Красива, сонячна, барвиста.

Детальніше...

В жовтні місяці в ЗДО № 4 було проведено акцію "Посади дерево". Діти, батьки і педагоги охоче працювали в саду...

Детальніше...

  Уже традиційно 1 червня в нашому закладі відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості і надії. Адже саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Всі ми хочемо, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. І сьогодні - це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Детальніше...

З 3.04.2018 р. по 27.04. 2018 р. в закладі дошкільної освіти провели Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.Перевірено дотримання вимог нормативно-правових актві з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, проведено лекції, консультації, тренінги з працівниками. З дітьми проводились заняття, фізкультурна розвага  "Ми пожежники", конкурс на найкращий малюнок з безпеки життєдіяльності.

Детальніше...

Архів публікацій

<< < жовтня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31