Get Adobe Flash player

14 січня в закладі відбувся відкритий перегляд розваги "Ой,радуйся, земле !", керівник музичний Т.Шульгач. Вихованці середніх груп зі своїми наставниками вітали зі святом всіх гостей, дітей і працівників закладу. Дитячий спів, танці циганочок, янголів створили у колективі святковий настрій.  «Добрий вечір, щедрий вечір! Добрим  людям на весь вечір!», з такими словами  на гостину до малюків завітали щедрівники. Та не самі прийшли – ще й Козу привели, як і годиться за старовинним обрядом.   Поміж співами й танцями, які виконували дітки, господиня  розповіла малечі, як потрібно відзначати Різдво, Щедрий вечір.

Детальніше...

У грудні - січні в ЗДО № 4 «Веселка»  проводиться  традиційна щорічна виставка новорічно-різдвяних композицій. Чого тут тільки немає: і хатинки, і чарівні ялинки, сніговички та різдвяні віночки. Справжня зимова казка!

Детальніше...

19 грудня в закладі дошкільної освіти № 4 «Веселка» відбулося свято до Дня Святого Миколая. Веселими та запальними танцями, піснями, віршами, акторськими здібностями, перевтілившись на різноманітних казкових героїв,  вражали  гостя дітлахи. Святий Миколай отримав масу позитивних емоцій, чудовий настрій,  подякував малюкам за їхні  старання солодкими подарунками та пообіцяв маленьким вихованцям завітати до них наступного року.

Детальніше...

  Новий рік іде до нас, його чекає кожен з вас!

          Тож карнавал наш відкриваємо і  усіх - усіх вітаємо !!!

Щостя, злагоди бажаємо, днів погожих і ясних!

Детальніше...

З 28.10. по 1.11. в ЗДО "Веселка" пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. 

Треба завжди пам’ятати, що дитина – найцінніший, найдорожчий скарб, сенс життя не тільки для кожної окремо взятої родини, а й суспільства загалом. Тому саме збереження здоров’я та захист життя дітей – основне завдання, що стоїть перед нами.

Детальніше...

Архів публікацій

<< < січня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31