Get Adobe Flash player

Осінь продовжує чарувати нас своєю красою, тому ми вирішили  квест провести на території закладу в нашому чудовому саду! Діти із задоволенням співали, декламували вірші, відгадували загадки, виконували завдання, змагалися  та отримали масу позитивних емоцій.

Вихователі, любі наші,

Найласкавіші і найкращі!

Вас вітаємо, вам ми вдячні,

Бо ж нелегкі свої задачі

Ви виконуєте відмінно,

Добросовісно і сумлінно!

Таке покликання Вам долею дано -

з Любов’ю дітям серце віддавати.

Цей шлях життєвий обрано давно

Професія чудова – вихователь!

Завдяки благодійсності мецената В. М'ялика, який надав матеріальну підтримку для купівлі окремого обладнання, ініціативності та творчості колективу в закладі дошільної освіти № 4 створено сенсорну кімнату. Сенсорна кімната - це потужний інструмент, який допомагає зберегти фізичне і психічне здоров'я дітей.  Наша сенсорна кімната допомагає  в стимулюванні сенсорної чутливості та  рухової активності, розвитку зорово-моторной координації дітей, розвиває  загальну і дрібну моторику, покращує  координацію рухів; створює позитивний емоційний фон і допомагає подолати порушення в емоційно-вольовій сфері: зменшує тривожний стан, знижує агресію, навчає саморегуляції, знімає м'язову і психоемоційну напругу.

           
   
   
 

Детальніше...

Батьки та педагоги ЗДО № 4 м. Вараш до навчального року підготували для своїх малят сюрприз, прийнявши участь у конкурсі  "Ходить сон коло вікон", використавши інноваційну технологію  "Стіни,які говорять". І стіни в спальнях усіх груп закладу "заговорили" до дітей казкою.

 

Архів публікацій

<< < жовтня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31