Get Adobe Flash player

Одним із найсуттєвіших показників моральності людини є патріотизм. Саме тому, національно - патріотичне виховання є одним із провідних напрямків виховання дітей в дошкільному закладі. Важливо правильно визначити віковий етап, на якому стає можливим активне формування у дітей патріотичних почуттів. Найсприятливішим для початку систематичного патріотичного виховання є середній дошкільний вік, коли особливо активізується інтерес дитини до соціального світу, суспільних явищ. Саме в цьому віці створюються сприятливі умови для того, щоб поступово розкривати дітям зміст народної і світової культурної спадщини через мистецькі твори, етику людських взаємин, сформувати перший практичний досвід прояву рухів душі стосовно рідних та близьких людей, рідної домівки, рідного краю з його природою, історією і традиціями, рідної мови, - всього, з чого для кожного починається Батьківщина.

20.03.2019 р. в нашому закладі відбувся колективний перегляд  інтегрованого заняття в середній групі на тему   "Україна – рідний край", яке провела  вихователь Троян Тетяна Михайлівна. Педагог познайомила дітей з народними та державними символами України, поглиблювала та закріплювала знання дітей про українське національне вбрання, про дівочий віночок як оберіг, про особливості його виготовлення, значення квітів та стрічок у ньому, розвивала  зв’язне мовлення, виховувала почуття національної гордості, любов та пошану до традицій свого народу.

Архів публікацій

<< < березня 2019 > >>