Галерея,  Новини

Великдень зустрічаємо, радіємо,співаємо…

Великдень – одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят.

Світлої неділі скрізь звучить піднесене вітання: «Христос воскрес!» У відповідь чується радісне: «Воістину воскрес!»

З метою ознайомлення дітей з історією походження свята Великодня, традиціями святкування, педагоги всіх вікових груп разом зі своїми вихованцями читали оповідання, вірші, розглядали ілюстрації, розмальовували писанки, виготовляли великодні віночки, кошики, малювали, ліпили.

Особливої уваги та позитивних емоцій заслуговує виставка “Пасхальний рушник – символ Великодня”, на якій були представлені  вишивки ручної роботи нитками та бісером.

Вихованці середньої групи “Веснянка” показали цікаву Великодню казочку. Діти старших груп “Горобинка” та “Волошка” із задоволенням взяли участь у розвазі «Славимо Великдень !», де з цікавістю познайомились з народними українськими традиціями. На святі лунало багато віршів, пісень, діти виконували запальні таночки та грали в ігри з писанками.

Колектив ДНЗ №4 «ВЕСЕЛКА» вітає наших любих діточок та їх батьків з Великоднем. Бажаємо вам, вашим сім’ям здоров’я, щастя, благополуччя, миру. Зичимо родинного тепла, достатку, добра, краси і любові! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Коментарі Вимкнено до Великдень зустрічаємо, радіємо,співаємо…