Галерея,  Новини

Прощавай, садок дитячий!

Настає пора, коли маленькі дітки стають школярами, а батьки дивуються з того, як швидко вони подорослішали. Тільки вчора вони вчилися ходити і говорити, а тепер вони готові до нового, ще більш складного періоду життя – до школи.

Попереду перші труднощі: домашнє завдання, оцінки, відповіді біля дошки, взаємини з учителями та однокласниками. Але перед тим як привітати школу, необхідно сказати «до побачення» дитячому садочку. Випускний-відмінна можливість це зробити. Вихованці старших груп впоралися з цим завданням на відмінно.

Ми бажаємо вам тільки найкращого. Хочемо, щоб у майбутньому вам завжди щастило, і пустотливий вогник у ваших очах ніколи не згас. Нехай попереду чекають тільки радісні моменти і наповнені цікавими подіями дні. Ми вами пишаємось!!!

Коментарі Вимкнено до Прощавай, садок дитячий!