• Галерея,  Новини

  2 квітня Міжнародний день поширення інформації про аутизм.

  Поруч із нами ростуть незвичайні діти, їх називають «дітьми дощу»: вони грають з предметами не так, як більшість, вони радіють іншому. Для них не існує норм і правил, звичних для нас, їм незрозуміло і нецікаво те, що роблять звичайні дівчатка та хлопчики. У них свій, закритий для сторонніх світ, але їм дуже потрібна наша допомога, підтримка і розуміння.   На підтримку людей з аутизмом свідомі громадяни в цей день одягають блакитний одяг. Педагоги нашого закладу зі своїми вихованцями теж долучились до акції «ОДЯГНИ БЛАКИТНЕ»

  Коментарі Вимкнено до 2 квітня Міжнародний день поширення інформації про аутизм.
 • Галерея,  Новини

  Спортивне свято “Юні пожежники”

  23 лютого інструктор з фізичного виховання Вишневська А.Ю. провела з дітьми старшої групи спортивне свято під назвою «Юні пожежники». Розділившись на дві команди, учасники змагалися у спортивних естафетах, демонстрували знання правил пожежної безпеки. Діти гасили «пожежу» відерцями з піском та водою, вогнегасниками, рятували з «вогню» тварин та один одного. Долаючи перешкоди, «Юні пожежники» демонстрували  сміливість, швидкість, почуття взаємовиручки і доброзичливого ставлення один до одного.

  Коментарі Вимкнено до Спортивне свято “Юні пожежники”
 • Галерея,  Новини

  “Пригоди на стежинці доброти”

  16 лютого в середній групі № 3 вихователь Христенко Л. Г. провела тематичне заняття пізнавального розвитку з використанням творів В. Сухомлинського “Пригоди на стежинці доброти”. Педагог надала дітям знання про творчість В. Сухомлинського, формувала уявлення про добро, уважність, чуйне ставлення до людей, вчила дітей працювати з мнемотаблицями. Діти отримали задоволення і відповідні знання від проведеного заходу.

  Коментарі Вимкнено до “Пригоди на стежинці доброти”
 • Галерея,  Новини

  Cтрітення для малят

  Бінарне тематичне заняття вихователя середньої групи № 7 Шишки Н.В. та практичного психолога Шевчук Т.П. до свята Стрітення.

  Коментарі Вимкнено до Cтрітення для малят
 • Галерея,  Новини

  Новорічна казка завітала до нас!

  Зимові свята люблять і діти, і дорослі.  Але з особливим нетерпінням всі чекають Нового року, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Це свято – прекрасний привід пустити в свій будинок казку і насолоджуватись нею разом з дітьми, а вони вміють це робити краще за всіх.  Така казка завітала і в наш дитячий садок. Вихованці нашого закладу освіти з великим хвилюванням очікували на Дідуся Мороза і Снігуроньку. І ось настав цей довгоочікуваний момент. У святково прибраній залі з прикрашеною  ялинкою, одягнені у яскраві новорічні костюми,  вони зустрілися з казковими героями, із задоволенням   співали  пісні, танцювали, грали у музичні ігри, брали участь у веселих конкурсах. Наприкінці свята на  малят чекали смачні солодкі…

  Коментарі Вимкнено до Новорічна казка завітала до нас!
 • Галерея,  Методична робота,  Новини

  Відкритий перегляд інтегрованого заняття “Повітря та його властивості”

  Наприкінці листопада відбувся відкритий перегляд інтегрованого заняття “Повітря та його властивості” (ознайомлення з природним довкіллям, екологія та образотворче мистецтво) в старшій групі № 8, яке провела Ошурко Ірина Миколаївна. Діти з задоволенням брали участь у дослідницькій діяльності і змогли переконатися, що повітря є скрізь, воно рухається, може бути теплим і холодним, та, навіть, спіймали його у мішечок. Не залишило байдужим дітвору відео “Забруднене повітря”, після перегляду якого, педагог запропонувала творчу роботу. Дошкільнята намалюваливсе все те, що забруднює повітря, та розмістили свої роботи на саморобному банері, щоб всі – і дорослі, і діти пам’ятали про необхідність охорони чистого повітря.

  Коментарі Вимкнено до Відкритий перегляд інтегрованого заняття “Повітря та його властивості”
 • Галерея,  Новини,  Фізкультурно-оздоровча робота

  Спортивні розваги на свіжому повітрі-це завжди весело!

  Спортивні  розваги в дитячому садку – це не тільки приємне, веселе і активне проведення часу, але і велика користь для фізичного і розумового розвитку дитини. 30.10.2020 з метою формування у дітей здорового способу життя  інструктор з фізичного виховання Вишневська Аліна Юріївна провела осінні Веселі старти з дітками старших груп.

  Коментарі Вимкнено до Спортивні розваги на свіжому повітрі-це завжди весело!
 • Галерея,  Новини

  Музичне свято “Весела булька”

  Неповторне музичне свято підготували для маленьких вихованців нашого закладу музичний керівник Собіпан Ніна Миколаївна та вихователі ІІ молодших груп Шишка Наталія Василівна, Ліщук Лідія Володимирівна , Котяш Анна Миколаївна, Костючок Людмила Віталіївна. Казкова осіння атмосфера нікого не залишила байдужим. Ігри, запальні таночки, веселі дитячі пісні, а головне, подарунок Осені – веселі бульбашки,  зробили чарівне дійство незабутнім  для  маленьких талановитих акторів.  

  Коментарі Вимкнено до Музичне свято “Весела булька”
 • Галерея,  Новини

  Золота красуня – осінь чарівниця

  Свято Осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Вона викликає у дитячій душі захоплення, адже вдало підібраний сценарій, яскраві  костюми улюблених казкових героїв дуже подобаються дітям. Святкова зала, панування особливої атмосфери тепла та затишку, ігри, танці та веселі пісеньки про осінь зробили цей ранок своєрідним і незабутнім.

  Коментарі Вимкнено до Золота красуня – осінь чарівниця