• Галерея,  Новини

  Прощавай, садок дитячий!

  Настає пора, коли маленькі дітки стають школярами, а батьки дивуються з того, як швидко вони подорослішали. Тільки вчора вони вчилися ходити і говорити, а тепер вони готові до нового, ще більш складного періоду життя – до школи.  Попереду перші труднощі: домашнє завдання, оцінки, відповіді біля дошки, взаємини з учителями та однокласниками. Але перед тим як привітати школу, необхідно сказати «до побачення» дитячому садочку. Випускний-відмінна можливість це зробити. Вихованці старших груп впоралися з цим завданням на відмінно. Ми бажаємо вам тільки найкращого. Хочемо, щоб у майбутньому вам завжди щастило, і пустотливий вогник у ваших очах ніколи не згас. Нехай попереду чекають тільки радісні моменти і наповнені цікавими подіями дні. Ми вами…

  Коментарі Вимкнено до Прощавай, садок дитячий!
 • Галерея,  Новини

  Алея троянд від випускників

  Гарний подарунок для нашого закладу організували батьки випускників. 30 кущів троянд було висаджено. Сонячна погода сприяла дружній робочій атмосфері. Висадка троянд супроводжувалась позитивним настроєм та посмішками. Незабаром дошкільнята залишать стіни рідного закладу, але пам’ятатимуть його. Пройде час, розквітнуть троянди, та прикрашатимуть не лише територію закладу, але й викликатимуть вдячність у серцях працівників та дітей наступних поколінь. Адміністрація закладу освіти щиро дякує батькам та всім, хто започаткував таку гарну акцію!

  Коментарі Вимкнено до Алея троянд від випускників
 • Галерея,  Методична робота,  Новини

  Тиждень безпеки дорожнього руху

  В дошкільному навчальному закладі «Веселка» з 17.05. по 21.05.2021р. було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого педагоги знайомили малюків із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя. Упродовж тижня  діти ознайомилися зі знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах. Метою заходу було закріпити з дітьми правила дорожнього руху, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчити приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, вироблення навичок спостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях, виховувати бережливе ставлення до свого життя, закріпити знання про те, що люди ходять по тротуару, розуміти призначення…

  Коментарі Вимкнено до Тиждень безпеки дорожнього руху
 • Галерея,  Новини

  День вишиванки в ДНЗ

  Вишиванка рідна, ну хіба не диво?В ній ходити модно, стильно і красиво.Це митецький витвір, це краса і казка,В ній душі наснага, материнська ласка.Кольори сплелися в ній в узори й квіти,Щоб були щасливі і сміялись діти.

  Коментарі Вимкнено до День вишиванки в ДНЗ
 • Галерея,  Новини

  Великдень зустрічаємо, радіємо,співаємо…

  Великдень – одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят. Світлої неділі скрізь звучить піднесене вітання: «Христос воскрес!» У відповідь чується радісне: «Воістину воскрес!» З метою ознайомлення дітей з історією походження свята Великодня, традиціями святкування, педагоги всіх вікових груп разом зі своїми вихованцями читали оповідання, вірші, розглядали ілюстрації, розмальовували писанки, виготовляли великодні віночки, кошики, малювали, ліпили. Особливої уваги та позитивних емоцій заслуговує виставка “Пасхальний рушник – символ Великодня”, на якій були представлені  вишивки ручної роботи нитками та бісером. Вихованці середньої групи “Веснянка” показали цікаву Великодню казочку. Діти старших груп “Горобинка” та “Волошка” із задоволенням взяли участь у розвазі «Славимо Великдень !», де з цікавістю познайомились з народними українськими традиціями. На…

  Коментарі Вимкнено до Великдень зустрічаємо, радіємо,співаємо…
 • Галерея,  Методична робота,  Новини

  Тиждень безпеки в ДНЗ

  З 19 квітня по 23 квітня 2021 року пройшов Тиждень безпеки, метою якого було поліпшення якості освітньої роботи з дошкільниками з питань особистої безпеки та захисту життя у надзвичайних ситуаціях. Щоденно проводилися бесіди, заняття, дидактичні ігри, обговорення ситуацій, сюжетно-рольові ігри, спортивні розваги. Завершився тиждень безпеки практичним тренінгом з моделювання ситуацій пожежі в закладі. Відпрацьовувалися прийоми надання першої медичної допомоги.

  Коментарі Вимкнено до Тиждень безпеки в ДНЗ
 • Галерея,  Новини

  22 квітня – Всесвітній день Землі.

  Земля – наш спільний дім. Пам’ятаймо, все залежить від нас. Ми всі відповідальні за мир і гармонію, без якої життя на нашій планеті знаходиться під великим питанням. 22 квітня – Всесвітній день Землі. Ця подія об`єднує людей планети заради охорони середовища і не могла залишитись без уваги в нашому закладі. Сьогодні проводились інтегровані заняття, бесіди,спостереження, метою яких було уточнення знань дітей про Землю,про значення її для всього живого та неживого в довкіллі, яка користь від праці людини на землі, і яка шкода від людської недбалості, формувати впевненість в кожного за стан природного середовища, виховувати відповідальне ставлення до об`єктів природи. Вихованці садочка дали обіцянку любити і берегти цей світ. 

  Коментарі Вимкнено до 22 квітня – Всесвітній день Землі.
 • Галерея,  Новини

  2 квітня Міжнародний день поширення інформації про аутизм.

  Поруч із нами ростуть незвичайні діти, їх називають «дітьми дощу»: вони грають з предметами не так, як більшість, вони радіють іншому. Для них не існує норм і правил, звичних для нас, їм незрозуміло і нецікаво те, що роблять звичайні дівчатка та хлопчики. У них свій, закритий для сторонніх світ, але їм дуже потрібна наша допомога, підтримка і розуміння.   На підтримку людей з аутизмом свідомі громадяни в цей день одягають блакитний одяг. Педагоги нашого закладу зі своїми вихованцями теж долучились до акції «ОДЯГНИ БЛАКИТНЕ»

  Коментарі Вимкнено до 2 квітня Міжнародний день поширення інформації про аутизм.
 • Галерея,  Новини

  Спортивне свято “Юні пожежники”

  23 лютого інструктор з фізичного виховання Вишневська А.Ю. провела з дітьми старшої групи спортивне свято під назвою «Юні пожежники». Розділившись на дві команди, учасники змагалися у спортивних естафетах, демонстрували знання правил пожежної безпеки. Діти гасили «пожежу» відерцями з піском та водою, вогнегасниками, рятували з «вогню» тварин та один одного. Долаючи перешкоди, «Юні пожежники» демонстрували  сміливість, швидкість, почуття взаємовиручки і доброзичливого ставлення один до одного.

  Коментарі Вимкнено до Спортивне свято “Юні пожежники”