• Новини

  ДНЗ № 4 долучився до екологічної акції з озеленення планети

  Сьогодні в нашому закладі було весело і гамірно! З великим ентузіазмом та щасливими посмішками на обличчі наші дошкільнята порпрацювали на славу, кожен молодець! Зелена зона – садок поповнилась саджанцями фруктових дерев та кущів. Нехай же ростуть вони разом з малятами сильними та красивими. А наш дошкільний заклад стане ще зеленішим та прекраснішим, і в будь-яку пору зачаровує кожного неповторною казкою!!!

  Коментарі Вимкнено до ДНЗ № 4 долучився до екологічної акції з озеленення планети
 • Галерея,  Новини

  2 квітня Міжнародний день поширення інформації про аутизм.

  Поруч із нами ростуть незвичайні діти, їх називають «дітьми дощу»: вони грають з предметами не так, як більшість, вони радіють іншому. Для них не існує норм і правил, звичних для нас, їм незрозуміло і нецікаво те, що роблять звичайні дівчатка та хлопчики. У них свій, закритий для сторонніх світ, але їм дуже потрібна наша допомога, підтримка і розуміння.   На підтримку людей з аутизмом свідомі громадяни в цей день одягають блакитний одяг. Педагоги нашого закладу зі своїми вихованцями теж долучились до акції «ОДЯГНИ БЛАКИТНЕ»

  Коментарі Вимкнено до 2 квітня Міжнародний день поширення інформації про аутизм.
 • Галерея,  Новини

  Спортивне свято “Юні пожежники”

  23 лютого інструктор з фізичного виховання Вишневська А.Ю. провела з дітьми старшої групи спортивне свято під назвою «Юні пожежники». Розділившись на дві команди, учасники змагалися у спортивних естафетах, демонстрували знання правил пожежної безпеки. Діти гасили «пожежу» відерцями з піском та водою, вогнегасниками, рятували з «вогню» тварин та один одного. Долаючи перешкоди, «Юні пожежники» демонстрували  сміливість, швидкість, почуття взаємовиручки і доброзичливого ставлення один до одного.

  Коментарі Вимкнено до Спортивне свято “Юні пожежники”
 • Галерея,  Новини

  “Пригоди на стежинці доброти”

  16 лютого в середній групі № 3 вихователь Христенко Л. Г. провела тематичне заняття пізнавального розвитку з використанням творів В. Сухомлинського “Пригоди на стежинці доброти”. Педагог надала дітям знання про творчість В. Сухомлинського, формувала уявлення про добро, уважність, чуйне ставлення до людей, вчила дітей працювати з мнемотаблицями. Діти отримали задоволення і відповідні знання від проведеного заходу.

  Коментарі Вимкнено до “Пригоди на стежинці доброти”
 • Галерея,  Новини

  Cтрітення для малят

  Бінарне тематичне заняття вихователя середньої групи № 7 Шишки Н.В. та практичного психолога Шевчук Т.П. до свята Стрітення.

  Коментарі Вимкнено до Cтрітення для малят
 • Методична робота,  Новини

  Виставка дидактичних посібників з екологічного виховання

  В січні місяці в ДНЗ №4  відбулася виставка дидактичних посібників з екологічного виховання. Педагоги нашого закладу виготовили для дітей  дидактичний матеріал,  різні посібники, лепбуки з даної теми. Адже  проблема формування екологоприродничої компетентності, починаючи з дошкільного дитинства, є актуальною для сучасної системи освіти, оскільки отримані на цьому віковому етапі знання, уявлення, сформоване ставлення до природи й моделі поведінки виступають базисом подальшого розвитку особистості. Тож починаючи з раннього дитинства, варто закладати міцний фундамент дитячої любові до навколишнього середовища, розвивати естетичне відчуття світу природи, формувати навички культурної природодоцільної поведінки у довкіллі.

  Коментарі Вимкнено до Виставка дидактичних посібників з екологічного виховання
 • Методична робота,  Новини

  Відкритий перегляд заняття з безпеки життєдіяльності “Обережно – незнайома людина. Якщо ти вдома сам”

  27 січня в старшій групі № 8 відбувся відкритий перегляд заняття з безпеки життєдіяльності “Обережно – незнайома людина. Якщо ти вдома сам”. На занятті діти закріпили знання про елементарні основи безпечної поведінки в побуті, коли вдома залишаються самі, збагатили уявлення про людські взаємини. Педагог, Казмірчук Галина Володимирівна, вчила дітей швидко реагувати на надзвичайну ситуацію, розвивала вміння міркувати та приймати рішення залежно від ситуації. Діти отримали знання і задоволення від проведеного заняття.

  Коментарі Вимкнено до Відкритий перегляд заняття з безпеки життєдіяльності “Обережно – незнайома людина. Якщо ти вдома сам”