• Новини

  Набір дітей на 2022-2023 н.р.

  Оголошуємо набір дітей віком від 1 до 6 років на 2023-2024 н.р. Запис проводиться через електронну реєстрацію або в діловода закладу. Контактний телефон: +380678203124 Сайт закладу: dnz4varashosvita.rv.ua

  Коментарі Вимкнено до Набір дітей на 2022-2023 н.р.
 • Атестація педагогічних працівників,  Новини

  Тренінг “Особливості патріотичного виховання дошкільників на сучасному етапі”

  З метою активізації знань педагогів з питань патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення та з’ясування ступеня підготовленості педагогів до реалізації завдань щодо організації патріотичного виховання дошкільників вихователь – методист Драгун Марія Степанівна 23.02.2023 року провела тренінг з педагогами закладу: “Особливості патріотичного виховання дошкільників на сучасному етапі”. Організований захід сприяв підвищенню рівня професійної майстерності педагогів та спонукав їх до творчого самовираження та самовдосконалення. Педагоги мали можливість розширити та уточнити свої знання   щодо принципів, методів, прийомів і форм роботи з дітьми з основних напрямів патріотичного виховання дітей дошкільного віку, розглянути прийоми просвітницької роботи вихователя з батьками з даної теми.  

  Коментарі Вимкнено до Тренінг “Особливості патріотичного виховання дошкільників на сучасному етапі”
 • Атестація педагогічних працівників,  Галерея,  Новини

  Колективний перегляд інтегрованого заняття з сенсорики та художньо – мовленнєвого розвитку ” Пригоди Колобка”

  Наші чудові малята завжди готові прийти на допомогу! Цього разу вони рятували Колобка від звірят, які хотіли його з’їсти. Підготувала і провела заняття вихователь І молодшої групи Коцюбайло Наталія Олексіївна

  Коментарі Вимкнено до Колективний перегляд інтегрованого заняття з сенсорики та художньо – мовленнєвого розвитку ” Пригоди Колобка”
 • Атестація педагогічних працівників,  Галерея,  Новини,  Фізкультурно-оздоровча робота

  Спортивна розвага “Космічна подорож”

  Разом з інструктором з фізичного виховання Вишневською Аліною Юріївною наші спритні старші дошкільнята здійснили космічну подорож. Подолавши чимало перешкод, допомогли космонавту, який заблукав у космічних просторах, повернутися додому, на планету Земля!

  Коментарі Вимкнено до Спортивна розвага “Космічна подорож”
 • Атестація педагогічних працівників,  Галерея,  Новини

  Колективний перегляд інтегрованого заняття з сенсорики та художньо – мовленнєвого розвитку “Подорож потягом”

  Малята І молодшої групи № 6 здійснили цікаву подорож на потязі до тваринок  із казочки ” Рукавичка” Піготувала і провела заняття вихователь Яйченя Надія Володимирівна

  Коментарі Вимкнено до Колективний перегляд інтегрованого заняття з сенсорики та художньо – мовленнєвого розвитку “Подорож потягом”
 • Атестація педагогічних працівників,  Галерея,  Новини

  Колективний перегляд інтегрованого заняття з екологічного виховання «Повітря навколо нас”.

  Діти – дослідники від народження. Саме дослідницько-експериментальна діяльність допомагає їм весело і невимушено пізнавати навколишній світ. Ось так наші вихованці молодшої групи за допомогою простих дослідів дізнались, що повітря є всюди, воно невидиме, може бути як теплим, так і холодним. Заняття підготувала і провела вихователь ІІ молодшої групи № 9 Чабан Надія Степанівна

  Коментарі Вимкнено до Колективний перегляд інтегрованого заняття з екологічного виховання «Повітря навколо нас”.
 • Галерея,  Новини

  Стрітення Господнє зустрічаємо, Весну – красну закликаємо

  Весело і цікаво проходило свято Стрітення в нашому закладі. Зима з Весною зустрілися і про володіння свої домовилися , і про Перемогу нашої України. Кожна дитина, тримаючи Стрітенську свічку, закликала  в Україну Мир, Щастя і Добро. Дякуємо керівнику музичному Тетяні ШУЛЬГАЧ та педагогам старших та середніх груп, які подарували нашим маленьким вихованцям ще один щасливий день у їхньому житті. 

  Коментарі Вимкнено до Стрітення Господнє зустрічаємо, Весну – красну закликаємо
 • Атестація педагогічних працівників,  Галерея,  Новини

  Колективний перегляд інтегрованого заняття для дітей старшого дошкільного віку з пріоритетом екологічного виховання з використанням дослідів: “Поважаємо природу, всім розкажемо про воду”

  Доступна для дітей дошкільного віку пошуково-дослідницька діяльність під керівництвом дорослого створює широкі можливості для виховання в дошкільнят пізнавального інтересу до довкілля та розуміння його значення.   Застосування методу експериментування в дитячому садку полягає в тому, що в процесі експерименту: діти отримують реальні уявлення про різні сторони досліджуваного об’єкта, про його взаємини з іншими об’єктами і з середовищем існування; йде збагачення пам’яті дитини, активізуються їхні розумові процеси, оскільки постійно виникає необхідність здійснювати операції аналізу та синтезу, порівняння і класифікації, узагальнення; розвивається мова дітей, так як їм необхідно давати відповідь про побачене, формулювати виявлені закономірності і висновки. Заняття підготувала і провела вихователь старшої групи № 11 Омельчук Юлія Володимирівна.

  Коментарі Вимкнено до Колективний перегляд інтегрованого заняття для дітей старшого дошкільного віку з пріоритетом екологічного виховання з використанням дослідів: “Поважаємо природу, всім розкажемо про воду”
 • Галерея,  Новини

  Математична мандрівка порами року

  Сьогодні до нас у садочок завітала чарівна повітряна куля і радо запросила діток середньої групи № 10 у цікаву математичну подорож порами року. Малята потрапляли у різні пори року і вправно та весело вирішували завдання: порівнювали предмети за величиною, кількістю, рахували їх; розрізняли і називали геометричні фігури. А також поповнили свої знання про птахів, комах; розрізняли і називали весняні квіти, овочі і фрукти, гриби.

  Коментарі Вимкнено до Математична мандрівка порами року
 • Галерея,  Новини

  Подорож з Фіксиками до міста Математика

  У старшій групі № 11 відбувся відкритий перегляд інтегрованого заняття з логіко-математичного розвитку з елементами аплікації. Діти здійснили цікаву подорож разом з Фіксиками до міста Математика. Під час заняття вихованці показали свої знання і закріпили вміння класифікувати блоки Дьєнеша за різними ознаками за допомогою кіл Ейлера. Логічні блоки Дьєнеша – це ефективний посібник для підготовки мислення дітей до засвоєння математики. В процесі різноманітних дій з блоками діти засвоюють такі види мислення, як вміння аналізувати, абстрагувати, порівнювати, класифікувати, кодувати-декодувати інформацію. Завершили заняття створенням колективної аплікації.

  Коментарі Вимкнено до Подорож з Фіксиками до міста Математика