Інформаційна прозорість,  Методична робота

Освітній процес

Мова освітнього процесу – українська

Річні завдання на 2021 – 2022 навчальний рік

1. Продовжувати пошук оптимальних шляхів підвищення   якості освітнього процесу у всіх видах оздоровчої, пізнавальної і    творчої діяльності на основі особистісного, індивідуально –  орієнтованого підходу.

2.  Спрямувати роботу педагогічного колективу дошкільного    навчального закладу на організацію та проведення роботи з дітьми дошкільного віку для розвитку логіко-математичної   компетентності.

3. Продовжити роботу з родинами по наданню фахової психолого –  медико – педагогічної допомоги у вихованні і розвитку дітей дошкільного віку.

4. Спрямувати роботу педагогічного колективу на формування  у  дошкільників мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя.

У роботі з дошкільниками педагоги використовують інноваційні технології та методики:

навчання читання дітей за методикою Л. Шелестової;

навчання читання дітей за методикою М.Зайцева;

методика М.Єфименка «Театр фізичного виховання та оздоровлення дітей  дошкільного віку»;

розвиток музичних здібностей дітей за інноваційними технологіями К. Орфа

План-на-літній-період