Сторінка для батьків

Харчування в закладі дошкільної освіти

Встановлено оплату за харчування дітей дошкільного віку (батьківську плату) згідно рішення Вараської міської ради від 01.02.2018р №1 “Про організацію харчування учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти міста Вараш на 2018рік” п. 5 ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту» у розмірі  50 відсотків  від  вартості  харчування на одну дитину в день:

діти до трьох років  –  до 18.60 грн.

діти з трьох до семи років  – до 27,81 грн.

Батьківську плату вносити щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який  вноситься  плата.

Розмір плати зменшується на 50% для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.

Безкоштовне харчування: діти, батьки яких є учасниками бойових дій АТО, осіб та добровольців, що безпосередньо приймали участь в АТО; дітей із сімей переселенців; дітей із сімей військовослужбовців, померлих під час проходження служби.

Порядок оплати за харчування.

Одержувач: Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради

Код ЄДРПОУ: 04590731

Банк отримувач:  УДКСУ у м. Вараш

МФО: 833017

Оплата за  ДНЗ (0611010)    –  розрахунковий рахунок:    31555253147842

Призначення платежу:

–  батьківська плата  за   ДНЗ № __ група № __,  від  (П.І.Б.) за дитину (П.І.Б);